Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продавам HP 250 Gen10 i3 1315U Лаптоп

Bozoo

Gaining Experience
9 јуни 2012
347
439
Bozoo додаде нов оглас:

Продавам HP 250 Gen10 i3 1315U Лаптоп - 18.000 ден.

Лаптопот е нов , неупотребуван отворен и изваден од кутија само да се тестира дали работи.Купен е од Телеком со писмена гаранција од 03.07.2024 .

I3 1315U
8GB DDR4 ( 1 Slot free) max 32GB supported
512GB NVME
15.6 IPS Panel

ЦЕНА : 18.000 денари.

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.241
Мислења
977.203
Членови
35.550
Најнов член
Provokator
На врв Дно