1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам HP 250 G2

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Lazarko, 14 ноември 2019.

 1. Lazarko

  Lazarko
  On your way to fame

  275
  897
  28 ноември 2017
  Машко
  Продавам стакло зачуван лаптоп (види слики), малку користен, исклучиво во домашни услови, во просториja без чад од цигари.

  Спецификации:
  HP 250 G2

  CPU - Intel Celeron [email protected] GHZ
  Ram - 4GB DDR3
  Screen - 15`6.
  HDD - 500 GB

  Лаптопот доаѓа со перфектно зачуван адаптер, со батерија речиси како нова(види слика) и со торба.
  Исто така има и лиценца за Windows 7 Pro.

  Цена: 8000 ден.

  20191114_102851.jpg 20191114_102858.jpg 20191114_102911.jpg 20191114_103036.jpg 20191114_103322.jpg 20191114_103407.jpg
   
 2. Lazarko

  Lazarko
  On your way to fame

  275
  897
  28 ноември 2017
  Машко
  7000 - цена до викенд!
   
  Последна промена: 19 ноември 2019
 3. Lazarko

  Lazarko
  On your way to fame

  275
  897
  28 ноември 2017
  Машко
 4. Lazarko

  Lazarko
  On your way to fame

  275
  897
  28 ноември 2017
  Машко
  6000, цена до понеделник.
   

Сподели

Вчитување...