1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам HDD WD 1TB и рам меморија 2gb ddr3

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од UnderMyRules, 27 Јануари 2020.

 1. UnderMyRules

  UnderMyRules
  Gaining Experience

  694
  179
  27 ноември 2008
  Машко
  Се продава хард диск и рам меморија:
  WD Caviar Black 1TB 3.5" 7200rpm 32mb WD1001FALS - 2500ден
  PQI 1x2gb 1333mhz - 600ден

  Двете за 2800ден
   
 2. UnderMyRules

  UnderMyRules
  Gaining Experience

  694
  179
  27 ноември 2008
  Машко
  WD Caviar Black 1TB 3.5" 7200rpm 32mb WD1001FALS - 2300ден
  PQI 1x2gb 1333mhz - 600ден

  Двете за 2500ден
   
 3. UnderMyRules

  UnderMyRules
  Gaining Experience

  694
  179
  27 ноември 2008
  Машко
  Викенд цена комплет 2000ден
   
 4. mkgunner

  mkgunner
  Gaining Experience

  154
  72
  29 oктомври 2008
  Машко
  ИТ сервисер
 5. VerifiedUsers Overlay
  spiritBreaker

  spiritBreaker
  Unstoppable

  2,764
  3,215
  27 oктомври 2015
  Машко
  g4m3R
  Буквално два поста над тебе има цена само за дискот...
   
  На draganamon и SaleSk им се допаѓа ова.
 6. UnderMyRules

  UnderMyRules
  Gaining Experience

  694
  179
  27 ноември 2008
  Машко
  WD Caviar Black 1TB 3.5" 7200rpm 32mb WD1001FALS - 2000ден
  PQI 1x2gb 1333mhz - 500ден

  Двете за 2200ден
   
 7. UnderMyRules

  UnderMyRules
  Gaining Experience

  694
  179
  27 ноември 2008
  Машко
 8. UnderMyRules

  UnderMyRules
  Gaining Experience

  694
  179
  27 ноември 2008
  Машко
 9. UnderMyRules

  UnderMyRules
  Gaining Experience

  694
  179
  27 ноември 2008
  Машко
  WD Caviar Black 1TB 3.5" 7200rpm 32mb WD1001FALS - 1800ден
  PQI 1x2gb 1333mhz - 500ден

  Двете за 2000ден
   
 10. UnderMyRules

  UnderMyRules
  Gaining Experience

  694
  179
  27 ноември 2008
  Машко
  WD Caviar Black 1TB 3.5" 7200rpm 32mb WD1001FALS - 1600ден
  PQI 1x2gb 1333mhz - 400ден
   
 11. UnderMyRules

  UnderMyRules
  Gaining Experience

  694
  179
  27 ноември 2008
  Машко
  WD Caviar Black 1TB 3.5" 7200rpm 32mb WD1001FALS - Продаден!
  PQI 1x2gb 1333mhz - 400ден
   
  На gOJDO му/ѝ се допаѓа ова.
 12. UnderMyRules

  UnderMyRules
  Gaining Experience

  694
  179
  27 ноември 2008
  Машко
 13. UnderMyRules

  UnderMyRules
  Gaining Experience

  694
  179
  27 ноември 2008
  Машко

Сподели

Вчитување...