1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам HDD WD 1TB 7200 Blue (WD10EZEX)

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Banjifiko, 17 Април 2019.

 1. Banjifiko

  Banjifiko
  Unbeatable

  2,921
  4,033
  28 oктомври 2008
  Продавам HDD WD 1TB 7200 Blue (WD10EZEX). Стар 2 години, купен од Анхоч, истечена гаранција.
  Цена 1500 денари.
  IMG_20190417_215652.jpg

  Состојба според HDTune:

  16-_ïð__-2019_23-29.jpg

  17-_ïð__-2019_01-35.jpg
   
 2. Banjifiko

  Banjifiko
  Unbeatable

  2,921
  4,033
  28 oктомври 2008
 3. Banjifiko

  Banjifiko
  Unbeatable

  2,921
  4,033
  28 oктомври 2008
  Резервиран.
   
  На igor_igor му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Banjifiko

  Banjifiko
  Unbeatable

  2,921
  4,033
  28 oктомври 2008
Слични теми
 1. shifty
  Одговори:
  45
  Прегледи:
  2,391
 2. omegaRED
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  1,745
 3. gamer-eddie
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,331
 4. igor_igor
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  509
Вчитување...

Сподели

Вчитување...