1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам HDD Caddy 9.5мм

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од iface, 15 Декември 2019.

 1. iface

  iface
  Gaining Experience

  104
  119
  9 Септември 2011
  Машко
  Правам чистка по дома па да се ослободам.
  Големина: 9.5мм
  Цена: 250ден
  [​IMG]
   
 2. iface

  iface
  Gaining Experience

  104
  119
  9 Септември 2011
  Машко
  Refresh
  Овие на сликата се продадоа, имам исти 9.5мм друг дизајн.
   
Слични теми
 1. Necromancer
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  424
 2. helius
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  569
 3. nik0la_
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  687
 4. Boldozer
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  210
 5. iface
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  283
Вчитување...

Сподели

Вчитување...