1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам H-81 матична, процесор и рам

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од borcep, 4 Мај 2018.

Тагови:
 1. VerifiedUsers Overlay
  borcep

  borcep
  Practice makes perfect

  852
  1,414
  12 Септември 2013
  Машко
  Продавам делови што немам потреба од нив
  -H81 матична стара 2-3 месеци, гаранција од Сет 1300ден
  -G1820 процесор -1000ден
  -4GB Spectek 1333Mhz рам плочка -900ден

  [​IMG]
  [​IMG]

  Цена за комплет 3000ден. Локација Скопје, контакт инфо пп.
  Напомена: процесорот без матична не го продавам.
   
  Oktar, igor_igor и на cele_x им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  borcep

  borcep
  Practice makes perfect

  852
  1,414
  12 Септември 2013
  Машко
  Резервирано, најверојатно и продадено цпу+мб.
   
Слични теми
 1. UnderMyRules
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,627
Вчитување...

Сподели

Вчитување...