1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Продавам GTX1660

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Dimitar77, 20 ноември 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Dimitar77

  Dimitar77
  Gaining Experience

  83
  98
  23 Август 2017
  Машко
  Неотпакувана со 3 год. гаранција од Сетек. Цена 13.800 мкд.
   
  На gremlin и itstheigyg им се допаѓа ова.
 2. Dimitar77

  Dimitar77
  Gaining Experience

  83
  98
  23 Август 2017
  Машко
  Нова цена 13.600 мкд. Можна замена за мб+цпу+псу.
   
 3. Dimitar77

  Dimitar77
  Gaining Experience

  83
  98
  23 Август 2017
  Машко
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...