• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
    Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

    Со почит It.mk
  • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продадено Продавам GTX 970 Windforce

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Bozoo

Gaining Experience
9 јуни 2012
336
388
Картицата е работена кај мене во фирма за 3Д околу 2-3 години во одлична состојба со кулери и температура.

Цена 12.000 денари
IMG-2629.jpg IMG-2630.jpg
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,565
Мислења
846,628
Членови
29,351
Најнов член
Catcatcat
На врв Дно