1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам GTX 1080 G1 Gaming 8G

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од -Ata-, 20 ноември 2019.

Тагови:
 1. -Ata-

  -Ata-
  Gaining Experience

  117
  117
  2 Декември 2010
  Продавам gygabyte GTX 1080 G1 Gaming 8G комплет со кутија.
  Нормално користена за игри.

  цена 18.500 ден
   

  Прикачени датотеки:

  esquimaux, Speedster и на Tenny им се допаѓа ова.
 2. -Ata-

  -Ata-
  Gaining Experience

  117
  117
  2 Декември 2010
 3. -Ata-

  -Ata-
  Gaining Experience

  117
  117
  2 Декември 2010
Слични теми
 1. mkextremer
  Одговори:
  38
  Прегледи:
  4,007
 2. dangthe
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,287
 3. SiPy`
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  744
 4. Fredy
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,887
 5. Bozoo
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,214
Вчитување...

Сподели

Вчитување...