• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
  Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

  Со почит It.mk
 • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продавам GTX 1080 ASUS ROG STRIX 8G GDDR5X

 • Ја почнал/а темата
 • #1

farkizz

Gaining Experience
14 април 2016
53
97
 • Ја почнал/а темата
 • #3

farkizz

Gaining Experience
14 април 2016
53
97
Продадена надвор од форум.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,471
Мислења
845,153
Членови
29,292
Најнов член
ivica25
На врв Дно