1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

ПРОДАВАМ GTX-1070 ARMOR 8G-OC

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од BESKO, 24 ноември 2018.

 1. BESKO

  BESKO
  Gaining Experience

  184
  241
  9 Јуни 2015
  Машко
  На Molec, gOJDO, Oktar и уште 2 други им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. FreakyDroid
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  537
 2. Bozoo
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  768
 3. reflexmk
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  701
Вчитување...

Сподели

Вчитување...