Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Prodavam graficki 3060 12gb.

Статус
Затворена за нови мислења.

Pane24

Mariovec
31 октомври 2012
6.374
7.302
Скопје
www.facebook.com
Pane24 додаде нов оглас:

Prodavam graficki 3060 12gb. - 300 €

Se prodavaat 6 graficki 3060 12gb.

-5 x Msi Ventus 3060 12gb komplet so kutija i garancija od skoro 1.5 godina.
Kupeni se vo Maj 2022 i koristeni za mining toj period. Cena fiksna 300e.

-1 x asus dual 3060 12gb , so eden ukocen kuler i bez garancija.
Sleduva so originalnata kutija. Cena fiksna 250e.

Patem mislam deka ovoa vi se najjrealnite ceni u cel forum i oglasnici.
Ke zamolam bez offtopici i komentiranja. Toj sto saka da kupe neka pise u poraka.

Видете го целиот оглас...
Мислењето е автоматски споено:

Rezervirani do vecer site karti.
 
Последна промена:

Nikola100

Unbeatable
30 септември 2019
4.216
4.199
Скопје
hackitfree.github.io
Niski ceni davas znaci, ne e za falenje ova od biznis aspekt :/
Па каде повисоки (добро 250 е ниско) ама од 300 каде повисоко ? Ќе си порачаш нова за 350e сосе поштарина...
(не заборавај - користени - копани !)
 

Pane24

Mariovec
31 октомври 2012
6.374
7.302
Скопје
www.facebook.com
Па каде повисоки (добро 250 е ниско) ама од 300 каде повисоко ? Ќе си порачаш нова за 350e сосе поштарина...
(не заборавај - користени - копани !)
Не ти е лесен ни на тебе животот...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
47.127
Мислења
975.156
Членови
35.434
Најнов член
Ljupce Boshkov
На врв Дно