1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Prodavam Graficka Gigabyte-N95TOC-512H

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Pane24, 13 Септември 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,184
  3,164
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Se prodava Graficka Gigabyte-N95TOC-512H vo ispravna sostojba.
  Cena 800 Denari... IMG_20190913_213553.jpg
  No toa ne e sve .
  Zaedno so grafickata dobivate gratis ploca gigabyte p31 , 2gb ram ddr2 800mh i procesor e7300 site vo ispravna sostojba.
  IMG_20190913_213609.jpg
  IMG_20190913_213620.jpg
  P.S i kulerot na plocata e gratis.
   
  На toshex, iface, b.a и уште 4 други им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,184
  3,164
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
 3. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,184
  3,164
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  kluc
   
  На toshex му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. Bozoo
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  633
 2. Mao
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  2,530
 3. Војвода
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  743
 4. DeepImpact
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,116
 5. Winncoot
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  922
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...