Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Продавам графички Rx 580 8GB XFX GTS xxx

Статус
Затворена за нови мислења.

no_retreat

On your way to fame
22 јануари 2011
460
876
no_retreat додаде нов оглас:

Продавам графички Rx 580 8GB XFX GTS xxx - 4.000 ден.

Продавам Графичка карта Rx 580 8GB XFX GTS xxx,
Одлично зачувана, исчистена и сменета паста Arctic MX5
Тестирана на Фурмарк на Максимум Усаге на Меморија, рам и јадро, без ниту еден најмал проблем

- unnamed

Цена 4000ден фиксна,
може испорака по карго на ваш трошок
контакт: Вибер 077 638 126

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.519
Мислења
964.177
Членови
34.887
Огласи
2.610
Најнов член
aleksimonovski
На врв Дно