Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Продавам графичка ZOTAC RTX3070ti

Статус
Затворена за нови мислења.

borcep

Practice makes perfect
12 септември 2013
1.028
1.769
Скопје
borcep додаде нов оглас:

Продавам графичка ZOTAC RTX3070ti - 19.000 ден.

Продавам графичка картичка ZOTAC RTX 3070ti во одлична состојба, многу малку користена, со фул пакување без гаранција, донесена од странство пред неколку месеци. Повеќе информации во порака, тестови по желба. Карго може на ваша одговорност, за замени не сум заинтересиран.

Видете го целиот оглас...
 
Последна промена:
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
45.598
Мислења
945.543
Членови
34.081
Огласи
1.974
Најнов член
ilijana.kungulovska
На врв Дно