Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продавам графичка Asus 5600XT

Статус
Затворена за нови мислења.

borcep

Practice makes perfect
12 септември 2013
1.038
1.815
Скопје
borcep додаде нов оглас:

Продавам графичка Asus 5600XT - 9.000 ден.

Продавам половна графичка Asus 5600XT во исправна состојба. Користена е за мајнинг, сменета паста и вентилатори. Нема кутија, гаранција од мене месец дена. Не праќам по карго, за замени би доплатил за појака графичка. Локација Скопје, повеќе информации во порака.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.119
Мислења
974.997
Членови
35.427
Најнов член
bojan.janicevic
На врв Дно