1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Продавам ГПУ р7 240 2гб ддр3

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од barneymk, 18 Април 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. barneymk

  barneymk
  Gaining Experience

  95
  97
  27 Април 2016
  Машко
  Графичката е без гаранција и без кутија. Слика од интернет:
  [​IMG]
   
  На Speedster му/ѝ се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  1,010
  1,152
  9 Јуни 2015
  Машко
 3. barneymk

  barneymk
  Gaining Experience

  95
  97
  27 Април 2016
  Машко
  нека иде за 1000, заинтересирани ПП.
   
 4. barneymk

  barneymk
  Gaining Experience

  95
  97
  27 Април 2016
  Машко
  може замена за подобра гпу со доплата од моја страна
   
 5. barneymk

  barneymk
  Gaining Experience

  95
  97
  27 Април 2016
  Машко
 6. barneymk

  barneymk
  Gaining Experience

  95
  97
  27 Април 2016
  Машко
  бамп, понуди во ПП.
   
 7. barneymk

  barneymk
  Gaining Experience

  95
  97
  27 Април 2016
  Машко
  бамп, 800 или понуди во ПП.
   
 8. barneymk

  barneymk
  Gaining Experience

  95
  97
  27 Април 2016
  Машко
  ајде бамп понуди у ПП, требаат пари за псу :D
   
  На Garfield' му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. DaVoRkNe
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  644
 2. martinmilcev
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  337
 3. Pane24
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  407
 4. Pane24
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  231
 5. cele_x
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  427
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...