Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продавам GPU, PSU, и монитор

Статус
Затворена за нови мислења.

Anungunrama

Gaining Experience
5 февруари 2019
167
162
Anungunrama додаде нов оглас:

Продавам Asus Turbo 3070, PSU, и монитор - Проценка

Ги продавам следниве делови:

1. Asus Turbo 3070 - земена од Пане, работи перфектно, нема проблем со температури - 18,000 ден.
2. PSU Gigabyte DN650 - 650 W - 1,500 ден.
3. Монитор AOC 24G1WG4 Full HD, 144 Hz - користен 2 години во непушачка просторија, работи супер - 6,000 den.

Преферирам некој да ги земе сите три, тогаш ќе има и попуст, aма може и одделно.

Видете го целиот оглас...
Мислењето е автоматски споено:

Напојувањето резервирано.
 
Последна промена:

Anungunrama

Gaining Experience
5 февруари 2019
167
162
Монитор резервиран, останува уште графичката. Ајмо - ASUS Turbo 3070 za 18,000!!!
 

Anungunrama

Gaining Experience
5 февруари 2019
167
162
Море ја понуди добив ко пишав вторпат само со Асус :) си има и твојот бренд тежина :)
 

Anungunrama

Gaining Experience
5 февруари 2019
167
162
Asus Turbo 3070 - продадена.
Напојување - продадено.
Монитор - резервиран до крај на недела.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
45.603
Мислења
945.611
Членови
34.089
Огласи
1.975
Најнов член
Di@
На врв Дно