• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продадено Продавам GoPro Hero 4 Black

Статус
Затворена за нови мислења.
 • Ја почнал/а темата
 • #1

dddragan

Gaining Experience
12 август 2014
333
386
Продавам GoPro Hero 4 Black и додатоци. Пакетот содржи:
 • GoPro Hero 4 Black камера;
 • Оригинален case со оригинални водоотпорна и "кабриолет" вратичка;
 • Skeleton case;
 • Оригинален housing lens replacement kit (леќа, гумичка, штрафчиња и штрафцигер);
 • 2 Smatree батерии (едната држи +25 минути активно снимање, другата +15. За кратко снимање и сликање со пали-гаси се издржува цел ден со батериите без проблем);
 • Smatree полнач за 3 батерии + USB кабел (истиот што одговара и со камерата);
 • Head strap mount;
 • Clip mount;
 • 2x Curved adhesive mounts;
 • 2x Flat adhesive mounts.
Камерата е коска, како за акциона така и фотографии, дури и за аматерски long exposure фотографии (млечен пат, метеорски дожд, комети итн.), има слики низ форумов. Ја продавам зошто сакам да прејдам на понов модел, првично ради RAW форматот, а после и чисто колку да направам промена. Кој и да ја земе, добро ќе го служи.

Цена: 7000 денари.

 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,521
Мислења
858,547
Членови
29,932
Најнов член
Sladzana.Angjelkovska
На врв Дно