1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Продавам Google Pixel 2XL

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Иванчо, 10 Февруари 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Иванчо

  Иванчо
  Gaining Experience

  335
  426
  22 Мај 2013
  Машко
  Веб-администратор,
  Продавам Google Pixel 2xl
  Телефонот е топ зачуван, нема никаква мана, ми требаат пари за поскап објектив и затоа оди на продажба.
  Цената е 15.500 денари.
   

  Прикачени датотеки:

  stefan_off, DaVoRkNe и на Costigan_Jr им се допаѓа ова.
 2. masterwu

  masterwu
  Gaining Experience

  560
  391
  11 Февруари 2016
  Машко
 3. Иванчо

  Иванчо
  Gaining Experience

  335
  426
  22 Мај 2013
  Машко
  Веб-администратор,
  благодарам на понуда ќе разгледам
   
  На masterwu му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Иванчо

  Иванчо
  Gaining Experience

  335
  426
  22 Мај 2013
  Машко
  Веб-администратор,
  UP
  15.000 денари или разумна предлог цена
   
  На DaVoRkNe му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Иванчо

  Иванчо
  Gaining Experience

  335
  426
  22 Мај 2013
  Машко
  Веб-администратор,
 6. Иванчо

  Иванчо
  Gaining Experience

  335
  426
  22 Мај 2013
  Машко
  Веб-администратор,
Слични теми
 1. AlexanderMK
  Одговори:
  178
  Прегледи:
  14,128
 2. alexi
  Одговори:
  54
  Прегледи:
  2,846
 3. Necromancer
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  984
 4. Kajsibebraat
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  421
 5. aleksuperior
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  783
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...