1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка Продавам Google Pixel 2 XL

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од aleksuperior, 13 oктомври 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  aleksuperior

  aleksuperior
  On your way to fame

  668
  909
  6 Декември 2012
  Машко
  Го продавам мојот Pixel 2 XL, истиот е купен од Велика Британија. Користен година и половина. Доаѓа со оригиналната кутија и додатоци.

  Слики:

  [​IMG]

  [​IMG]

  И местото каде има едно козметчико оштетување:

  [​IMG]

  Линк до целосни спецификации: Google Pixel 2 XL - Full phone specifications

  Цена: 18.500,00 денари.

  Контакт ПП.
   
  stefan_off, nikigo, Speedster и на уште 1 им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  aleksuperior

  aleksuperior
  On your way to fame

  668
  909
  6 Декември 2012
  Машко
  15.500,00 денари.
   
  На DaVoRkNe и Molec им се допаѓа ова.
 3. VerifiedUsers Overlay
  psyside

  psyside
  Rising Star

  25,149
  25,465
  4 Септември 2008
  На DaVoRkNe му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Happy

  Happy
  Gaining Experience

  884
  327
  21 Јуни 2010
  Wellness советник
  Барав нов за мајка ми ама мора нов преку фирма. Sorry.
   
 5. VerifiedUsers Overlay
  aleksuperior

  aleksuperior
  On your way to fame

  668
  909
  6 Декември 2012
  Машко
  Продаден, со здравје да се служи. Клуч.
   
  DaVoRkNe, Molec и на Oktar им се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...