1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам Google Home Mini

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од тотето, 16 Јануари 2020.

 1. тотето

  тотето
  Спамер

  694
  674
  4 oктомври 2011
  Машко
  Google Home Mini во светло сива боја, без никакви ошететувања.

  [​IMG]

  Листирање од Setec: Google Home Mini Smart Wifi Speaker ( GRAY )
  Цена: 2000МКД или замена за active bookshelf speakers (со моја доплата)
   
  На stefan_off му/ѝ се допаѓа ова.
 2. тотето

  тотето
  Спамер

  694
  674
  4 oктомври 2011
  Машко

Сподели

Вчитување...