1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам google home mini

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Kajsibebraat, 24 Септември 2019.

 1. Kajsibebraat

  Kajsibebraat
  On your way to fame

  1,456
  950
  1 Април 2012
  Машко
  Продавам 5 неотворени црни google home mini.

  Цена: 2500 парче
   
 2. Kajsibebraat

  Kajsibebraat
  On your way to fame

  1,456
  950
  1 Април 2012
  Машко
Слични теми
 1. Dinamit
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  791
 2. DrMTR
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  856
 3. alexi
  Одговори:
  54
  Прегледи:
  2,957
Вчитување...

Сподели

Вчитување...