1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам Gigabyte Nvidia GTX 980Ti XTREME

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од spiritBreaker, 11 Јануари 2017.

Тагови:
 1. VerifiedUsers Overlay
  spiritBreaker

  spiritBreaker
  Unstoppable

  2,717
  3,059
  27 oктомври 2015
  Машко
  g4m3R
  Сеуште под гаранција од Анхоч, со се шо иде со неа (фул кутија). Цена 27 000, фиксна, без замени. Контакт во пп.
   
  Molec, causevd и на AleksandarCaki им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  spiritBreaker

  spiritBreaker
  Unstoppable

  2,717
  3,059
  27 oктомври 2015
  Машко
  g4m3R
 3. VerifiedUsers Overlay
  spiritBreaker

  spiritBreaker
  Unstoppable

  2,717
  3,059
  27 oктомври 2015
  Машко
  g4m3R
 4. VerifiedUsers Overlay
  spiritBreaker

  spiritBreaker
  Unstoppable

  2,717
  3,059
  27 oктомври 2015
  Машко
  g4m3R
  замена за Samsung Galaxy S7 Edge, со моја доплата. единствена замена шо би ја прифатил.
   
  На psyside му/ѝ се допаѓа ова.
 5. VerifiedUsers Overlay
  spiritBreaker

  spiritBreaker
  Unstoppable

  2,717
  3,059
  27 oктомври 2015
  Машко
  g4m3R
  Бамп! Нова цена 24 000 ден
   
Слични теми
 1. xenon
  Одговори:
  75
  Прегледи:
  7,453
 2. Fatal1ty_
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  2,191
 3. Jokerski
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,143
Вчитување...

Сподели

Вчитување...