1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Продавам Gigabyte GTX 1070 Xtreme Gaming

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Woofer, 8 Февруари 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Woofer

  Woofer
  Gaining Experience

  149
  127
  19 Јуни 2008
  Steam:
  STEAM_0:0:20218154
  Продавам Gigabyte GTX 1070 Xtreme Gaming графичка. Користена стриктно за гејминг. Графичката е купена од DDcom, гаранцијата помината.

  [​IMG]

  Цена: 12.500 ден.
   
  Ilijajaule, gremlin, gOJDO и на уште 1 им се допаѓа ова.
 2. Woofer

  Woofer
  Gaining Experience

  149
  127
  19 Јуни 2008
  Steam:
  STEAM_0:0:20218154
 3. Woofer

  Woofer
  Gaining Experience

  149
  127
  19 Јуни 2008
  Steam:
  STEAM_0:0:20218154
 4. Woofer

  Woofer
  Gaining Experience

  149
  127
  19 Јуни 2008
  Steam:
  STEAM_0:0:20218154
 5. Woofer

  Woofer
  Gaining Experience

  149
  127
  19 Јуни 2008
  Steam:
  STEAM_0:0:20218154
 6. Woofer

  Woofer
  Gaining Experience

  149
  127
  19 Јуни 2008
  Steam:
  STEAM_0:0:20218154
  Продадена.
  Клуч.
   
  На gOJDO му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. Banjifiko
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,629
 2. Bozoo
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  755
 3. Jokerski
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,099
 4. skopje_mkd
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  435
 5. omegaRED
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  2,686
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...