1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам Gigabyte Aorus GTX 1080TI GDDR5X 11GB

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Bozoo, 17 Јули 2019.

 1. Bozoo

  Bozoo
  Gaining Experience

  296
  249
  9 Јуни 2012
  Машко
  Продавам 1080 TI Aorus Extreme купена од кај нас на форум пред помалце од година кулерите се топ, играна на лол и кантер само, без гаранција цена : 27.000 денари.

  received_488565868567030.jpeg
   
  architect, gOJDO и на SiPy` им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. skopje_mkd
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,511
 2. mrkela2009
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  5,209
 3. gOJDO
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  2,271
 4. gOJDO
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  531
 5. Bozoo
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  537
Вчитување...

Сподели

Вчитување...