1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам Gigabyte 1070 TI Gaming 8GB

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Bozoo, 28 Септември 2018.

 1. Bozoo

  Bozoo
  Gaining Experience

  314
  269
  9 Јуни 2012
  Машко
  На Kostic+ му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Bozoo

  Bozoo
  Gaining Experience

  314
  269
  9 Јуни 2012
  Машко
  Резервација.
   
  На gOJDO му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Bozoo

  Bozoo
  Gaining Experience

  314
  269
  9 Јуни 2012
  Машко
  Продадена. Клуч
   
  На SpiritBond му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. SiPy`
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  739
 2. gOJDO
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  830
 3. FreakyDroid
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  520
 4. gOJDO
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  2,749
Вчитување...

Сподели

Вчитување...