Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продавам Genius HF-800A 20W

Статус
Затворена за нови мислења.

MrAndrej20

Gaining Experience
6 мај 2015
69
88
MrAndrej20 додаде нов оглас:

Продавам Genius HF-800A 20W - 500 ден.

Продавам Genius HF-800A 20W, користени 4 години, ептен се сочувани и функционираат без никаква мана.
Жал ми е да ги фрлам, па ако сака некој да ги земе за евтино.

Видете го целиот оглас...
Мислењето е автоматски споено:

Резервирано
 
Последна промена:
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
45.659
Мислења
946.781
Членови
34.138
Огласи
2.006
Најнов член
zlaticn85
На врв Дно