1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам (гејминг) RGB lightweight глувче Glorious Model O Minus

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Nightwalker, 19 Јануари 2020.

 1. Nightwalker

  Nightwalker
  Gaining Experience

  102
  86
  18 ноември 2007
  Машко
  Глувчето е ново, употребено еднаш за тестирање и работи беспрекорно.
  Боја: Matte White
  Цена: 2300 денари фиксно.
  1. Останати карактеристики овде.
  2. По потреба продавам и дополнителен Ascended Cable со екстра G-skates. Цена фиксна, 500 денари.
  YouTube review овде.

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  На gremlin, WeiWuWei, DaVoRkNe и уште 4 други им се допаѓа ова.
 2. Nightwalker

  Nightwalker
  Gaining Experience

  102
  86
  18 ноември 2007
  Машко
 3. Nightwalker

  Nightwalker
  Gaining Experience

  102
  86
  18 ноември 2007
  Машко
  Продадено, може клуч.
   
Слични теми
 1. gokica
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  1,165
 2. bobipp
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  640
 3. spiritBreaker
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  458
 4. Nightwalker
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  510
 5. pcdownside
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  353
Вчитување...

Сподели

Вчитување...