1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Продавам (гејминг) RGB глувче Glorious Model O

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Nightwalker, 14 ноември 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Nightwalker

  Nightwalker
  Gaining Experience

  99
  79
  18 ноември 2007
  Машко
  Глувчето е ново, употребено еднаш за тестирање и работи беспрекорно.
  Боја: Glossy black
  Цена: 2300 денари фиксно.
  Останати карактеристики овде.

  Glorious Model O YT review link 1
  Glorious Model O YT review link 2
  0-02-0a-cf550344c1236083a6e8e008dd7a3027af1e8818fccc7f18da66287c7bba8ffe_f12b2e8e.jpg
  0-02-0a-deba62b34e47f8dce740cc96028a4c1ea2fb6573aa13e7c66d01bd739e2cb774_7685b5f0.jpg

  0-02-0a-3cea6cfdf4ada48a2b48d5327ad4de60079f7168e9d002e575401ecd75bc8f3d_5e397e55.jpg

  0-02-0a-d6e1b4b3f67dc7146b296203bcdfceb59e4a19797c6aba7a2eae222f59cdcfa6_7170d520.jpg
   
  Последна промена: 14 ноември 2019
  На dzunko и Tomislav96 им се допаѓа ова.
 2. Nightwalker

  Nightwalker
  Gaining Experience

  99
  79
  18 ноември 2007
  Машко
  Може клуч.
   
  На dzunko му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. gokica
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  1,147
 2. bobipp
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  613
 3. spiritBreaker
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  444
 4. dangthe
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  913
 5. DrMTR
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  681
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...