• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продавам гејминг глувчиња Model I Matte White и Model D Minus Wireless Matte White

Nightwalker

Gaining Experience
18 ноември 2007
191
264
Nightwalker's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i7-10700KF & be quiet! Shadow Rock 3
Motherboard
MSI B460M MORTAR
Storage
SSD M.2 Samsung NVMe 970 EVO Plus 500GB & 1TB Western Digital SATA3 64MB Caviar Blue
PSU
Gigabyte P650B
RAM
XPG GAMMIX D10 DDR4 (2x8GB) @ 3000
Video card
GIGABYTE RTX 3060 Ti Gaming OC 8G
Case
Genesis Irid 503 ARGB
Mouse
Glorious Model I Wired
Keyboard
Glorious GMMK 2 Full Size (96%) White
Audio
Onboard
Monitor
BenQ GL2580
OS
Windows 10 Pro x64
Nightwalker додаде нов оглас:

Продавам гејминг глувчиња Model I Matte White и Model D Minus Wireless Matte White - 2.800 ден.

Двете глувчиња се отворени, тестирани 15 минути, и вратени во кутија.
Комплет пакување, без гаранција.

Model I: 2800 денари.
Model D Minus Wireless: 3800 денари.
Не испраќам по карго.

Погледнете го атачментот 113477
Погледнете го атачментот 113478
Погледнете го атачментот 113479

Видете го целиот оглас...
 

Nightwalker

Gaining Experience
18 ноември 2007
191
264
Nightwalker's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i7-10700KF & be quiet! Shadow Rock 3
Motherboard
MSI B460M MORTAR
Storage
SSD M.2 Samsung NVMe 970 EVO Plus 500GB & 1TB Western Digital SATA3 64MB Caviar Blue
PSU
Gigabyte P650B
RAM
XPG GAMMIX D10 DDR4 (2x8GB) @ 3000
Video card
GIGABYTE RTX 3060 Ti Gaming OC 8G
Case
Genesis Irid 503 ARGB
Mouse
Glorious Model I Wired
Keyboard
Glorious GMMK 2 Full Size (96%) White
Audio
Onboard
Monitor
BenQ GL2580
OS
Windows 10 Pro x64

Nightwalker

Gaining Experience
18 ноември 2007
191
264
Nightwalker's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i7-10700KF & be quiet! Shadow Rock 3
Motherboard
MSI B460M MORTAR
Storage
SSD M.2 Samsung NVMe 970 EVO Plus 500GB & 1TB Western Digital SATA3 64MB Caviar Blue
PSU
Gigabyte P650B
RAM
XPG GAMMIX D10 DDR4 (2x8GB) @ 3000
Video card
GIGABYTE RTX 3060 Ti Gaming OC 8G
Case
Genesis Irid 503 ARGB
Mouse
Glorious Model I Wired
Keyboard
Glorious GMMK 2 Full Size (96%) White
Audio
Onboard
Monitor
BenQ GL2580
OS
Windows 10 Pro x64

Nightwalker

Gaining Experience
18 ноември 2007
191
264
Nightwalker's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i7-10700KF & be quiet! Shadow Rock 3
Motherboard
MSI B460M MORTAR
Storage
SSD M.2 Samsung NVMe 970 EVO Plus 500GB & 1TB Western Digital SATA3 64MB Caviar Blue
PSU
Gigabyte P650B
RAM
XPG GAMMIX D10 DDR4 (2x8GB) @ 3000
Video card
GIGABYTE RTX 3060 Ti Gaming OC 8G
Case
Genesis Irid 503 ARGB
Mouse
Glorious Model I Wired
Keyboard
Glorious GMMK 2 Full Size (96%) White
Audio
Onboard
Monitor
BenQ GL2580
OS
Windows 10 Pro x64
Bump.

Glorious Model I: 2600 денари.
Glorious Model D Minus Wireless: 3600 денари.
 

Nightwalker

Gaining Experience
18 ноември 2007
191
264
Nightwalker's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i7-10700KF & be quiet! Shadow Rock 3
Motherboard
MSI B460M MORTAR
Storage
SSD M.2 Samsung NVMe 970 EVO Plus 500GB & 1TB Western Digital SATA3 64MB Caviar Blue
PSU
Gigabyte P650B
RAM
XPG GAMMIX D10 DDR4 (2x8GB) @ 3000
Video card
GIGABYTE RTX 3060 Ti Gaming OC 8G
Case
Genesis Irid 503 ARGB
Mouse
Glorious Model I Wired
Keyboard
Glorious GMMK 2 Full Size (96%) White
Audio
Onboard
Monitor
BenQ GL2580
OS
Windows 10 Pro x64

Nightwalker

Gaining Experience
18 ноември 2007
191
264
Nightwalker's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i7-10700KF & be quiet! Shadow Rock 3
Motherboard
MSI B460M MORTAR
Storage
SSD M.2 Samsung NVMe 970 EVO Plus 500GB & 1TB Western Digital SATA3 64MB Caviar Blue
PSU
Gigabyte P650B
RAM
XPG GAMMIX D10 DDR4 (2x8GB) @ 3000
Video card
GIGABYTE RTX 3060 Ti Gaming OC 8G
Case
Genesis Irid 503 ARGB
Mouse
Glorious Model I Wired
Keyboard
Glorious GMMK 2 Full Size (96%) White
Audio
Onboard
Monitor
BenQ GL2580
OS
Windows 10 Pro x64
Glorious Model D Minus Wireless: 3600 денари. - продадено
Glorious Model I: 2500 денари - последна цена, доколку нема заинтересирани купувачи ќе биде повлечено од продажба во понеделник.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.153
Мислења
894.648
Членови
31.869
Огласи
334
Најнов член
hikagenius
На врв Дно