Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продавам Гејмерски лаптоп Acer Nitro 5

no_retreat

On your way to fame
22 јануари 2011
474
913
no_retreat додаде нов оглас:

Продавам Гејмерски лаптоп Acer Nitro 5 - 22.500 ден.

Продавам Гејмерски Лаптоп Acer Nitro 5, користен во домашни услови, без никакви хардверски забелешки. Работи безпрекорно.
Лаптопот е со следниве спецификации:

Display - 15.6' IPS Full HD 144hz
CPU - I5 10300H
GPU - GTX 1650
RAM - 16gb DDR 4
Storage - M2 nVme Western Digital WDC sn530 500gb
Батерија 44500mAh од можни 55000mAh.
Оригинален 135W полнач.

Како и за сите останати мои огласи давам 1 недела тест период.

Цена Фиксна 22500ден.
Можена испорака по карго на ваш трошок.
Контакт Вибер...

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.850
Мислења
970.142
Членови
35.209
Огласи
2.835
Најнов член
TamaraR
На врв Дно