1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам GeForce® GTX 1070 G1 Gaming 8G

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од SiPy`, 4 ноември 2017.

 1. VerifiedUsers Overlay
  SiPy`

  SiPy`
  Unbeatable

  2,612
  4,550
  23 Јуни 2015
  Машко
  Продавам GeForce® GTX 1070 G1 Gaming 8G, користена 1 година и 4 месеци. Строго за гејминг, не е копана и слично. Преостаната гаранција 8 месеци. Се продава за да се купи 1070ти. Доаѓа комплет со кутија и пропратни ситници.

  Цена: 23.000 македонски денари
   
  На cherrypopper, borcep, JensenInterceptor и уште 9 други им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  SiPy`

  SiPy`
  Unbeatable

  2,612
  4,550
  23 Јуни 2015
  Машко
  Продадена надвор од форум за 22к.
   
  На cherrypopper и Fredy им се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...