Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Продавам Garmin Venu 2 Plus

Статус
Затворена за нови мислења.

Anungunrama

Gaining Experience
5 февруари 2019
181
173
Anungunrama додаде нов оглас:

Продавам Garmin Venu 2 Plus - 12.000 ден.

Го продавам саатот од насловот, супер сочуван со минимални знаци на користење. Доаѓа со оригиналната кутија и пуњач, фабричкото кожно и силиконско ремче, плус уште неколку порачани од Али како на сликата. Не знам колку тачно има, 3-4 веројатно. Гаранцијата е истечена, земен од тука.
Погледнете го атачментот 137775

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.130
Мислења
975.222
Членови
35.437
Најнов член
fensa08
На врв Дно