1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам Garmin Etrex 10

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Bozoo, 22 ноември 2018.

 1. Bozoo

  Bozoo
  Gaining Experience

  314
  269
  9 Јуни 2012
  Машко
  Продавам Гарминче упалено 2-3 пати,купено од скопје во јули 2018 уште е под гаранција 1 или 2 години треба да проверам,во одлична состојба е доаѓа со готови мапи за овде (поскапата верзија) и уште си ги има оргиналните батерии.

  Цена 11000 денари.

  20181121_192500.jpg 20181121_192520.jpg 20181121_192526.jpg
   
  На Dimson му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Bozoo

  Bozoo
  Gaining Experience

  314
  269
  9 Јуни 2012
  Машко
Слични теми
 1. Arabian
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  2,589
 2. Phenomen2
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,763
 3. bozidar
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  486
Вчитување...

Сподели

Вчитување...