Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продавам Gaming Laptop Acer Nitro 11th gen

no_retreat

On your way to fame
22 јануари 2011
497
997
no_retreat додаде нов оглас:

Продавам Gaming Laptop Acer Nitro 11th gen - 28.500 ден.

Продавам гејмерски лаптоп Acer Nitro 5,
Спецификации во продолжение:

Display 15.6inch 144hz
CPU - i5 11400h 6 cores 12 threads
GPU - RTX 3050
RAM 2x8gb 3200mhz Dual channel
SSD - 512gb
Battery capacity 99%

Лаптопот е користен 2 години, истиот има мали траги на користење, екранот нема никакви забелешки, тастатурата и тракпадот работат безпрекорно.
1 недела тест период.

Цена Фиксна 28500ден.
Може испорака по карго на ваш трошок.
Контакт 077 638 126

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.301
Мислења
978.073
Членови
35.585
Најнов член
Megi
На врв Дно