Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продавам Гаминг конфигурација i9 11900k + RTX 3070

no_retreat

On your way to fame
22 јануари 2011
464
890
no_retreat додаде нов оглас:

Продавам Гаминг конфигурација i9 11900k + RTX 3070 - 55.000 ден.

CPU - 11900K
AIO Sharkoon S80 240mm
GPU - RTX 3070 Gigabyte Gaming OC
Motherboard Z490 MSI A-pro
Ram 4x8gb XPG @3200mhs
Storage m2 nVme 500gb + 1TB Hard Disk
PSU - CoolerMаster v750 80+ gold full modular
Case - Lian li lancool 216

 • Цена: 55000ден, фиксна, можна замена за послаба конфигурација или лаптоп со ваша доплата
 • Може испорака по карго, куќиштето е ново и доаѓа со оригиналната кутија и сите додатоци
 • Контакт: Вибер 077638126

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.549
Мислења
964.771
Членови
34.919
Огласи
2.633
Најнов член
martinbogatinoski
На врв Дно