1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам Galaxy Gear Watch 42 mm, црн, нов неотпакуван

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од bxxxn, 6 oктомври 2018.

 1. bxxxn

  bxxxn
  Practice makes perfect

  1,145
  1,238
  11 Март 2011
  Продавам Galaxy Gear Watch 42 mm, 4 генерација, нов неотпакуван. Мислам дека е со фер цена 320 евра.
   
Слични теми
 1. xenon
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  826
 2. SpiritBond

  Проценка Samsung Gear Fit 2

  Одговори:
  5
  Прегледи:
  831
Вчитување...

Сподели

Вчитување...