Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продавам G.Skill Trident Z5 RGB XMP 64GB DDR5 Non ECC CL30 6000MHz (F5-6000J3040G32GX2-TZ5RK)

FreakyDroid

On your way to fame
21 август 2008
691
710
Гевгелија
FreakyDroid's setup  
Processor & Cooler
Ryzen 9 7950X - Arctic Liquid Freezer II 360 ARGB
Motherboard
X670E Aorus Master
Storage
3 x 4TB WD Black, M.2 Samsung 990 Pro 2TB
PSU
Seasonic Prime 1000W
RAM
4x32 GB G.Skill 6000MHz (@5400MHz CL30)
Video card
GeForce RTX 3090
Case
Lian-Li 011 Dynamic XL ROG
Mouse
Razer Viper Ultimate
Keyboard
Keychron C2
Audio
Presonus Eris 4.5
Monitor
LG 38WN95CP-W 38"
OS
Win 11 x64
FreakyDroid додаде нов оглас:

Продавам G.Skill Trident Z5 RGB XMP 64GB DDR5 Non ECC CL30 6000MHz (F5-6000J3040G32GX2-TZ5RK) - 12.000 ден.

Се продава рамот од насловот, купен средина Февруари годинава од Vision Studio - Солун. Оригинално пакување си има со преостаната гаранција.


Цена 12.000 ден

075-949-964
Димитар

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.255
Мислења
977.490
Членови
35.562
Најнов член
Romanist
На врв Дно