• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
  Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

  Со почит It.mk
 • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продавам функционални ситници

 • Ја почнал/а темата
 • #1

boksata

Gaining Experience
27 декември 2017
283
398
Галерија.

7m HDMI кабел - 500ден.
PS4 pro кулер - 500ден.
AMD Wraith Stealth - 300ден.
Samsung DVD-RW - 300ден.
DVD-RW од лап топ - 300 ден.
Romoss power bank - 300ден.
DVI кабел - 200ден.
I/O Shield - best offer или гратис.
 
 • Ја почнал/а темата
 • #2

boksata

Gaining Experience
27 декември 2017
283
398
Галерија.

7m HDMI кабел - 500ден.
PS4 pro кулер - 500ден.
AMD Wraith Stealth - 300ден.
Samsung DVD-RW - 300ден.
DVD-RW од лап топ - 300 ден.
Romoss power bank - продаден.
DVI кабел - 200ден.
I/O Shield - best offer или гратис.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,038
Мислења
855,003
Членови
29,644
Најнов член
Ogi1990
На врв Дно