• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продавам Fujitsu LifeBook AH532

  • Ја почнал/а темата
  • #1

DonFrozex

Practice makes perfect
9 јуни 2011
1,034
1,225
Лаптопот е од 2014-та почетокот некаде, користен од девојче за секој-дневни потреби.
Се продава пошо време и е за подновување.
Донесен е директно од Германија.

Батеријата не е нешто најдобра, на 100% наполнета - држи околу пола час.
  • FUJITSU LIFEBOOK AH532 (x64-based-PC)
  • Intel(R) Core(TM) i3-2370M CPU @ 2.40GHz, 2400 Mhz, 2 Core(s), 4 Logical Processors
  • 4 GB DDR3, Intel Integrated 3M cache
  • 500 GB HDDПовеќе мислења за лаптопов - тука.


Цена: 5.500 МКД
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,570
Мислења
820,778
Членови
28,232
Најнов член
mil4ost
На врв Дно