1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам Fantech Gaming Headphones

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Mao, 14 Декември 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  Mao

  Mao
  On your way to fame

  968
  501
  5 Јуни 2007
  Машко
  Здраво,

  Продавам два пара гејминг слушалки. Нови со гаранција.

  Слушалките за разлика од другите слушалки во тој ценовен ранг се премиум во поглед на изработка, квалитет и целовкупното искуство.

  1. Fantech Gaming Headphones HG16. ЦЕНА 2500МКД
  [​IMG]


  2. Fantech Gaming Headphones HG15. ЦЕНА 2600МКД
  [​IMG]

   
 2. VerifiedUsers Overlay
  Mao

  Mao
  On your way to fame

  968
  501
  5 Јуни 2007
  Машко
 3. VerifiedUsers Overlay
  Mao

  Mao
  On your way to fame

  968
  501
  5 Јуни 2007
  Машко
  Bump. Новогодишни цени за членовите на Ит.Мк

  1. Fantech Gaming Headphones HG16. ЦЕНА 2000МКД
  2. Fantech Gaming Headphones HG15. ЦЕНА 2100МКД
   
 4. VerifiedUsers Overlay
  Mao

  Mao
  On your way to fame

  968
  501
  5 Јуни 2007
  Машко
  Бумп, нови цени.

  1. 1900
  2. 1800
   
Слични теми
 1. dangthe
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,275
 2. SiPy`
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  736
 3. Bozoo
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  737
 4. -Ata-
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  977
 5. it_boy
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  353
Вчитување...

Сподели

Вчитување...