1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам EVGA Supernova+ G3 750w

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од vlavot, 18 oктомври 2019.

 1. vlavot

  vlavot
  Medicus

  2,960
  2,936
  29 oктомври 2009
  Машко
  Medical Doctor
  На gremlin и GGTT1 им се допаѓа ова.
 2. vlavot

  vlavot
  Medicus

  2,960
  2,936
  29 oктомври 2009
  Машко
  Medical Doctor
  5500 денари.


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 3. vlavot

  vlavot
  Medicus

  2,960
  2,936
  29 oктомври 2009
  Машко
  Medical Doctor
  5000 денари.


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 4. vlavot

  vlavot
  Medicus

  2,960
  2,936
  29 oктомври 2009
  Машко
  Medical Doctor
  4500


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На Molec му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. spiritBreaker
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  873
 2. HocusPocus
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  564
 3. martin17
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,287
 4. skopje_mkd
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,259
 5. Вајкинг
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  583
Вчитување...

Сподели

Вчитување...