Продавам EVGA GeForce RTX 3060 Ti XC GAMING

damil

On your way to fame
2 јануари 2015
877
993
Продавам EVGA GeForce RTX 3060 Ti XC GAMING, со локална гаранција.


Цена: 850 EUR.

6bef204bf212e894cddb1230d22f674e.jpg
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,035
Мислења
870,600
Членови
30,369
Најнов член
bigsmile
На врв Дно