1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам EVGA G3 750W

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од martin17, 1 ноември 2018.

 1. martin17

  martin17
  Gaining Experience

  90
  92
  2 Септември 2013
  Машко
  Го продавам напојувањето од насловот, купено од Нексио во Јуни 2017, користено околу година дена (последниве 3-4 месеци седи во кутија). Има 10 годишна гаранција.
  [​IMG]
  [​IMG] [​IMG] [​IMG]

  Цена: 7800 ден.
   
  Последна промена: 1 ноември 2018
  На Molec му/ѝ се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  krema

  krema
  Professor

  8,837
  8,584
  24 Јуни 2009
  Машко
  Сликите јок бурда!
   
 3. martin17

  martin17
  Gaining Experience

  90
  92
  2 Септември 2013
  Машко
 4. martin17

  martin17
  Gaining Experience

  90
  92
  2 Септември 2013
  Машко
 5. martin17

  martin17
  Gaining Experience

  90
  92
  2 Септември 2013
  Машко
 6. martin17

  martin17
  Gaining Experience

  90
  92
  2 Септември 2013
  Машко
  7500 ден.
   
  На Dimson му/ѝ се допаѓа ова.
 7. martin17

  martin17
  Gaining Experience

  90
  92
  2 Септември 2013
  Машко
  bump
   
  На Dimson му/ѝ се допаѓа ова.
 8. martin17

  martin17
  Gaining Experience

  90
  92
  2 Септември 2013
  Машко
 9. martin17

  martin17
  Gaining Experience

  90
  92
  2 Септември 2013
  Машко
 10. martin17

  martin17
  Gaining Experience

  90
  92
  2 Септември 2013
  Машко
Слични теми
 1. tenkot
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  659
 2. spiritBreaker
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  769
 3. Boldozer
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  269
 4. HocusPocus
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  521
 5. skopje_mkd
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,218
Вчитување...

Сподели

Вчитување...