Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продавам EVGA 650W Supernova G2 80+ GOLD

Статус
Затворена за нови мислења.

Aowek

On your way to fame
14 април 2012
1.066
943
Aowek додаде нов оглас:

Продавам EVGA 650W Supernova G2 80+ GOLD - 3.000 ден.

Се продава следното напојување EVGA 650W Supernova G2 80+ GOLD

Користено во непушачка просторија , не е користено за копање.

Цена: 3000 денари

Причина на продажба , земав појако напојување.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.082
Мислења
974.217
Членови
35.392
Најнов член
gegert33
На врв Дно