Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продавам EVGA 650W Supernova G2 80+ GOLD

Статус
Затворена за нови мислења.

Aowek

On your way to fame
14 април 2012
1.062
923
Aowek додаде нов оглас:

Продавам EVGA 650W Supernova G2 80+ GOLD - 3.000 ден.

Се продава напојување EVGA 650W Supernova G2 80+ GOLD

Доаѓа со сите пакување и сите кабли. Користено е 3+ години не е копано со него ако има начин да се провери ова слободно пишете.


Цена 3000 денари.

Видете го целиот оглас...
 

FLEGMA

Illuminator
2 август 2012
10.953
17.851
Има начин но не е гаранција
Конекторите на каблите, кај невнимателните копачи, скоро секогаш се или стопени или изгорени
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.550
Мислења
964.777
Членови
34.921
Огласи
2.634
Најнов член
Natalija Canevska
На врв Дно