1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам електронски цигари механички и w/v

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од KalEl, 23 Јуни 2019.

 1. KalEl

  KalEl
  Gaining Experience

  477
  72
  20 Август 2011
  Машко
  Оверклокер
  Authentic Eleaf iStick 100W TC VW APV Box Mod
  $32.54 Authentic Eleaf iStick 100W TC VW APV Box Mod - 1-100W / 100-315'C(200-600'F) / 1*18650/2*18650 at FastTech - Worldwide Free Shipping
  Noisy Cricket MOD By JayBo & Wismec
  Noisy Cricket MOD by JayBo & Wismec
  Original WISMEC Presa TC75W VW Box Mod
  https://www.gearbest.com/temperature-control-mods/pp_261057.html
  Vision Deus Mod 65W
  Vision Deus Mod 65W | e-feel.mk

  Цена на сите по договор, одат без батерии нормално инфо на 070 463 864 / [email protected]
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  krema

  krema
  Professor

  9,882
  9,552
  24 Јуни 2009
  Машко
  Имаш посебно катче за продажба на овие работи.
  И не е лошо да ставиш некоја слика за да видеме во каква состојба се работите кои што ги продаваш.
   

Сподели

Вчитување...