1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

ПРОДАВАМ ЕЛЕКТРИЧЕН СКУТЕР

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од BESKO, 13 ноември 2018.

 1. BESKO

  BESKO
  Gaining Experience

  164
  227
  9 Јуни 2015
  Машко
  Како што гласи насловот :

  Продавам електричен скутер
  Батерија : 1000W

  Батеријата држи 40 км .

  Максимална брзина : 40 - 45 km/h

  Гаранција : 6 Meсеци .
  19961079_1957448097835650_3886153502619044441_n.jpg

  Цена : 53,000 Денари.
   
  vlatko175, Costigan_Jr, martin17 и на уште 1 им се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...