Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Prodavam eksterni hdd od 2TB , 4TB i 5 TB.

Статус
Затворена за нови мислења.

Pane24

Mariovec
31 октомври 2012
6.377
7.314
Скопје
www.facebook.com
Pane24 додаде нов оглас:

Prodavam eksterni hdd od 2TB , 4TB i 5 TB. - 3.000 ден.

Prodavam HDD eksterni koristeni za farmanje chia okolu 2 meseca. Kupeni se na 21.04.2021 od Neptun.
1 parce WD My Passport 4TB - 3000 denari.
3 parcinja WD Elements 5TB - 3500 denari .
2 parcinja WD Elements 2TB - 1500 denari.hdd od 2TB nemaat usb data kabelcinja ali se vo ispravna sostojba.
Garancija od mene 1 mesec.

Видете го целиот оглас...
 

Pane24

Mariovec
31 октомври 2012
6.377
7.314
Скопје
www.facebook.com
Slobodni :
Koristeni odprilika 8-9 meseca. Ispravna sostojba.
1 parce WD My Passport 4TB - 3000 denari.
3 parcinja WD Elements 5TB - 3500 denari .
 
Последна промена:

Oktar

Хаќер без дрон
23 октомври 2012
5.622
17.111
Skopje
Oktar's setup  
Processor & Cooler
Intel® Core™ i9-9900k + Noctua NH D15 Chromax.black
Motherboard
Asus Prime Z370-A
Storage
SM951 256 + PM981 512 + 850 Pro 512 + 840 Evo 250 + WD Blue 1TB + WD Red 2TB + WD Red 3TB
PSU
Cooler Master Vanguard v850
RAM
Kingston HyperX Predator 2x16GB Kit (2x8GB) DDR4 3200MHz
Video card
MSI RTX3080 SuprimX
Case
BeQuiet Pure Base 600
Mouse
Logitech MX Master 2, Logitech MX Master 3, Logitech Wireless G Pro, Logitech G703
Keyboard
Keychron Q2, Keychron Q6, Logitech MX Keys Mini
Monitor
Dell U2515H
OS
Windows 11 + MacOS

Pane24

Mariovec
31 октомври 2012
6.377
7.314
Скопје
www.facebook.com
Овој модел ли се? За чиа ли се користени? Сликче?
IMG_20220723_141419.jpg
IMG_20220723_141428.jpg
Za farmanje chia se koristeni. No ne i za plotanje. Bidekji plotanjeto e zahtevno, no ne i farmanjeto.
Мислењето е автоматски споено:

Slobodni :
Koristeni odprilika 8-9 meseca. Ispravna sostojba.
1 parce WD My Passport 4TB - 3000 denari.
1 parce WD Elements 5TB - 3500 denari .
 
Последна промена:

dashbog

Gaining Experience
24 јуни 2008
358
444
dashbog's setup  
Processor & Cooler
i5 6500
Motherboard
Asrock B250 Pro 4
Storage
1TB NVME + 3TB HDD
PSU
Cooler Master 650W
RAM
8GB
Video card
RX580 8GB
Case
SAMA Yuhui
Mouse
Logi M310
Keyboard
Logi K540
Audio
Logitech Z333
Monitor
Dell 27"
OS
Windows 10
Kargo ide u predvid ??
 

dashbog

Gaining Experience
24 јуни 2008
358
444
dashbog's setup  
Processor & Cooler
i5 6500
Motherboard
Asrock B250 Pro 4
Storage
1TB NVME + 3TB HDD
PSU
Cooler Master 650W
RAM
8GB
Video card
RX580 8GB
Case
SAMA Yuhui
Mouse
Logi M310
Keyboard
Logi K540
Audio
Logitech Z333
Monitor
Dell 27"
OS
Windows 10
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.241
Мислења
977.212
Членови
35.550
Најнов член
Provokator
На врв Дно